16 Temmuz Gençlik Hareketi

İslamiyet’i BBC’den, Hakk’ı CNN’den, Gerçekleri Şeytan’dan Öğrenen, Zamane Züppesi Sahte Müslümanlar: 16 Temmuz Fitne-i Âhirzaman Hareketi, 16 Temmuz Fâsık-ı Mütecâhir Hareketi!

Tanımlayacağınız nesne ne kadar abuklaşırsa ismin önüne ekleyeceğiniz sıfat yapıları da o kadar artar, o kadar karmaşıklaşır. Son günlerde piyasaya sürülen ve “16 Temmuz Gençlik Hareketi” diye adlandırılan garabet işte böyle bir nesne. Ne kadar olumsuz sıfatı adlarına eklerseniz ekleyin olmuyor, olmuyor.

Devrimciler, dini yapılarla onların lugatından konuşmayı sevmez. Biz de İslamcılarla tartışırken kendimize Kur’an’dan, Hadis’ten referans almayı sevmiyoruz. Ama bu grubun yaptıkları öyle abuk, söyledikleri öyle tutarsız ki ‘Allahsızlar!” diye üzerlerine koşasımız geliyor. Bize göre İslamcılığın da asgari bir içtutarlığa sahip olması gerekiyor. Bayılmasak da böyle yazmaya, mecburuz.

Fitne-i Âhirzaman, âhirzamanda ortaya çıkacak olan ve herkesin nefsine seslenerek günaha davet edecek olan Deccal demektir. O, dostunuz gibi görünecektir. İşte bunlar da tıpkı deccal gibidirler. Suriye’deki Baas rejimini ve Esad yönetimini ‘İslamiyet namına’ eleştirmektedirler. “Müslümanları inim inim inleten Baas yönetimine karşı Müslümanların kardeşliği için” Gaziantep’te sınıra dayanacaklarmış.

Evet, bu zamane züppeleri ‘İslamiyet namına’ Beşar Esad’a saldırırken, Suriye devleti İslam’ın namusu olan Filistin davasının baş destekçisi olmaya devam ediyor. Suriye, 22 İslam ülkesinin sınırlarını değiştirme amacıyla ortaya konulan ve uygulanan ABD’nin Büyük Ortadoğu Projesi’nin baş hedeflerinden biri. Yani sağlıklı bir beyine sahip olan her müslümanın Esad’ın yanında yer alması gerekirken, bunlar siyaseten ve fiilen ABD ve NATO’nun yanında saf tutmuşlardır. Şimdi, zamanında yalandan “one minute” diyerek atarlandıkları Şimon Peres ile birlikte Suriye ve Libya’da NATO eliyle katledilen ve katledilecek müslümanların arkasından birer kadeh şarap içebilirler!

Fâsık-ı Mütecâhir, işlediği günahla övünen, açıktan açığa, utanmadan, sıkılmada günah işleyen kişidir. Işte bu ‘neo-müslümanlar’ böyle fâsıklardandır. Denilir ki böyleleri hakkında konuşmak gıybet sayılmazmış. O halde biz de konuşalım. ABD ve İsrail ile bir olup, Suriye yönelen Haçlı seferine katılmaktadırlar. Ve bu günahlarına bir de tüm müslümanları davet etmektedirler. Deccal’lik bir örgütün kurumsal varlığında ve söyleminde ancak bu kadar billurlaşabilirdi!

Anlamayana Davul Zurna Az!

“Vermeyince Mabud (yaratan, Tanrı), neylesin Mahmut” derler. Bizimki de bu türden beyhude bir çaba olsa da, Allahın izandan ve mantıktan yoksun bıraktığı bu idraksızlara laf anlatmaya gayret edeceğiz:

Aklınızı kullanın ve Suriye’de ve tüm Ortadoğu’da Amerikancılığın baş temsilcisi olan ‘İhvan-ı Müslimin’ (Müslüman Kardeşler) denilen esrarkeş çapulcu sürüsünün peşine takılmayın!

“Esad çocukları katlediyor” yalanına gerçekten inanıyor musunuz? Saflığı bırakın ve Afganistan, Irak, Filistin, Lübnan ve Libya’da gerçekten çocukları katleden ABD ve İsrail’in kucağından kalkın!

El Arabiya ve El Cezire’nin yalanlarını dinlemeyin!

Her propoganda videonuzda sanki CNN İnternational dinliyoruz hissine kapılıyoruz. ABD’nin psikolojik savaş ürünü olan yalanlarını sakız gibi çiğneyip durmayın! Gerçekten orada ne olduğunu görmek istiyorsanız Suriye’ye vize yok! Gidin ve görün. Biz bir hafta orada geçirdik ve Batı ve Türkiye medyasında ne yazılıyorsa tersinin doğru olduğuna kanaat getirdik. Ayrıntılı bilgi için bizimle temasa geçin, istediğiniz yerde oturup çay içelim, muhabbet edelim, biz size olanı biteni etraflıca anlatırız!

Eğer bu dediklerimizi uygularsanız tutarlı bir müslüman olma yolunda adım atmış olursunuz. Yoksa…”hiç şüphe yok, onların tümünün buluşma yeri cehennemdir.”*

*Hicr Suresi 43. Ayet

(Bu arada bayanlar yalnızca eşleri, abileri ya da babaları ile etkinliğe gelebilir aksi durum bileşenler tarafından hoş karşılanmıyor ne demek? Siz gerçek misiniz? Sapık mısınız?)

Utku Reyhan – TGB GYK üyesi

tgb.gen.tr

Reklamlar

One Response to 16 Temmuz Gençlik Hareketi

  1. Geri bildirim: 16 Temmuz Gençlik Hareketi’ne Hataylılardan tepki « Gizli Belge Kalmayacak

Yorum yapın yada içinizi dökün rahatlayın...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: