TGB’nin Suriye programı belli oldu!

Suriye Milli Öğrenci Birliği’nin daveti üzerine 6-11 Temmuz 2011 tarihleri arasında Suriye’de bulunacak olan TGB heyetinin programı belli oldu.

Suriye Milli Öğrenci Birliği Başkanı Dr. Ammar Saati ve Dış İlişkiler Bürosu Başkanı Arsheed Sayasnch imzasıyla TGB Genel Merkezi’ne gönderilen programa göre TGB’nin temasları 6 Temmuz’da Tishreen Üniversitesi’ni ziyaret ile başlayacak. Aynı gün Lazkiye İlindeki bazı kolejler ziyaret edilecek ve öğrenci gruplarıyla görüşmeler yapılacak.

7 Temmuz’daki temaslar ise Suriye Başkenti Şam’da gerçekleşecek. Şam Üniversitesi öğrencileri ile buluşmanın ardından 1973 yılında gerçekleşen Suriye – İsrail Ekim Savaşları’nı anlatan ‘Panorama’ gezilecek.

TGB heyeti, 8 Temmuz gününü de Şam’da turistik bölgeleri ziyaret ile geçirecek. 9 Temmuz’da ise Halep’e gidilerek Halep Üniversitesi öğrencileri ile toplantı yapılacak. Ayrıca Halep Kalesi gezilecek.

10 Temmuz’da da Halep’te bulunan çeşitli Enstitüleri temsilen bir grup öğrenci ile görüşmeler yapılacak. TGB heyeti, 10 Temmuz akşamı Suriye’den ayrılarak yurda dönecek.

TGB Genel Merkezi

Yorum yapın yada içinizi dökün rahatlayın...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: