TGB Savcıları Göreve Çağırdı

TGB SAVCILARI GÖREVE ÇAĞIRDI:

FETHULLAHÇI ÇETE DAĞITILSIN!

TGB, İstanbul’da da YÖK Başkanını da istifaya çağırdı. Beyoğlu AİKM’de gerçekleştirilen basın açıklamasının metnini sizlere sunuyoruz:

Değerli Basın Mensupları,

Ülkemiz bir tertipler dönemi yaşamaktadır. Nasıl ki yakın tarihimizde bazı dönemler istibdat dönemi, hürriyet dönemi vb. adlarla tanımlanıyorsa tarihçiler şu an yaşadığımız AKP iktidarı dönemini ‘tertipler dönemi’ olarak adlandıracaklardır.

TSK’ya, Yargı üyelerine, aydınlara, gazetecilere, siyasi partilere kısacası F tipinin karşısında kim duruyorsa tertiplerle üzerine gidilmiştir. AKP iktidarı bu tertiplerden birinci dereceden sorumludur. AKP tarihe şimdiden tertipçi parti olarak geçmiştir.

Hep tertipçiler Hem hırsızlar!

Biz Türk gençliğine yıllardır cemaat yapılanmasının ‘iyiliksever’ bir hareket olduğu anlatıldı. Maalesef bazı arkadaşlarımızda bu cemaat yapılanmasının ‘iyiliksever’ bir hareket olduğunu düşündü. Devlet yurtları yıllarca pislik içerisinde bırakıldı ki öğrenciler cemaatlerin kollarına düşsün. Lise eğitimi adım adım gereksizleştirilerek yerine Dershane sektörü palazlandırıldı ve cemaatlerin eğitimdeki konumu güçlendirildi. Yoksul kardeşlerimizi kendilerini okutacak güç olarak devlet kurumlarını değil Fethullahçı dernekleri buldu. Fethullahçı kadrolaşma giderek hızlandı, öyle ki artık Milli bir eğitim bakanlığından değil Fethullahçı Eğitim Bakanlığından söz edebiliriz. ‘Abiler’ ve ‘ablalar’ büyüdü soru çalacak yaşa geldi. Din iman diyerek halkımızın manevi duygularını sömürenler hırsız çıktı!

KPSS soruları hırsızlığı soruşturmasında açığa çıktığı gibi sanıklardan bazıları örneğin Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Okulu’nda öğretim görevlisi olan O.A.U. ‘soruları cemaatten aldım’ diyerek durumu daha net gözler önüne sermiştir. Daha önce de Polis Koleji sınavı sorularının çalındığı ortaya çıkmıştı. Bu organizasyonların bir kişinin düzenlediği bir hırsızlık olayı değildir. Organizedir, soruların binlerce kişiye gittiği kanıtlanmıştır. Soruların çalınacağına yönelik bilgilerin Emniyet Mensuplarına iletildiği fakat Eskişehir Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’nın kitabında anlattığı Cemaat yapılanması sebebiyle bu ihbarın hasıraltı edildiği de ortaya çıkmıştır. ÖSYM Başkanı’da görevinden istifa ettikten sonra ortam dinlemesini işaret etmiştir.

AKP ve F tipi kadrolar şimdi soruların nasıl çalındığının üzerinde değil sınavları MEB’e devrederek kadrolaşmalarını daha da hızlandırmanın üzerinde durmaktadır. ÖSYM yöneticisi 9 kişinin görevden alınması da bu yönde bir adımdır.

F tipi Çete Devletin Çivisini Çıkarmıştır!

Milletimizin manevi duygularını sömürerek kendisine meşru alan yaratmaya çalışan F tipi kadroları Devletin çivisini çıkarmışlardır. Bazı vatandaşlarımız bize kızabilir saygısızlık yaptığımızı düşünebilir. Fakat büyük Milletimize şu gerçeği aktarmaya çalışıyoruz; Kurumlar birbirine girmiştir. Savcılar tutuklanır hale gelmiştir. İhbar mektuplarıyla kimin ne zaman tutuklanacağı belli değildir. PKK adım adım büyütülmektedir. Yayın organları her gün TSK’ya saldırmaktadır. Lideri ABD’de yaşayan bu cemaat Büyük Ortadoğu Projesi kapsamında ülkemizin federasyona götürülmesi için çalışmaktadır. O yüzden ABD’nin Irak işgalini canı gönülden desteklediler.

Dolayısıyla F tipi kadroların varlığı Bağımsızlığımız ve Bütünlüğümüz için bir güvenlik sorunu haline gelmiştir. Cemaatin şerrinden korkmayacak yiğit Cumhuriyet savcılarına sesleniyoruz; Türkiye düşmanı bu çeteyi dağıtın. Milletimizin daha fazla kandırılmasına göz yummayın!

Saygılarımızla

M. İlker Yücel

TGB Genel Başkanı

tgb.gen.tr

Yorum yapın yada içinizi dökün rahatlayın...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: